Poszukujemy osób do pracy

Account manager

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i budowanie długookresowej i bezpośredniej relacji z Klientami

  • Odpowiedzialność za identyfikację potrzeb Klienta, kontakt z osobami decyzyjnymi, finalizacje zleceń i pozyskiwanie kolejnych projektów.

  • Odpowiedzialność za kontynuowanie i negocjowanie warunków dalszej współpracy

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami mające na celu zapewnienie optymalnego poziomu wsparcia

  • Monitoring i analiza podległego rynku (potencjalni klienci, poziom cen, inwestycje, konkurencja)

  • Pozyskiwanie informacji i analiza działań handlowych konkurencji

  • Współpraca z działem marketingu celem realizacji strategii firmy

Wymagania

  • Poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta

  • Samodzielność w działaniu

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Wysoka kultura osobista, entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Silna motywacja do pracy i konsekwencja w dążeniu do realizacji celów

  • Komunikatywność i dynamizm w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne (uzależnione od uzyskiwanych wyników)

  • Atrakcyjny system motywacyjny

  • Umowa o pracę,

  • System szkoleń,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość sprzedaży nowoczesnych produktów,

  • Wsparcie bazą klientów.

Kontakt: info@innwell.pl